Шахтар напіврезервом розгромив Маріуполь і наблизився до Динамо — відео

30 жовтня 2020, 21:23

Шахтар із рахунком 4:1 розгромив у домашньому матчі восьмого туру української Прем'єр-ліги Маріуполь, який не міг використати 13 орендованих у суперника гравців.

Господарі, які надали відпочинок основним виконавцям, відкрили рахунок на 26-й хвилині, коли Тайсон реалізував пенальті.

У кінцівці першого тайму донецька команда подвоїла свою перевагу — дебютний м’яч за Шахтар забив Георгій Судаков після передачі Богдана В’юнника.

На 65-й хвилині рахунок і став розгромним після того, як арбітр призначив ще один пенальті - його реалізував Алан Патрік.

Маріуполь зумів відзначитися голом на 72-й хвилині завдяки Горбунову, але Тайсон відновив статус-кво за чверть години до кінця основного часу. Тепер другий в таблиці Шахтар на один бал відстає від Динамо, яке займає перше місце.

Посеред тижня Шахтар з рахунком 0:0 зіграв проти Інтера на своєму полі в матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів.