Шахтар переміг Динамо в матчі української Прем'єр-ліги, але лідером залишається Дніпро-1

16 жовтня, 18:52
Шахтар закріпився на другому місці УПЛ (Фото:ФК Шахтар)

Шахтар із рахунком 3:1 здолав на своєму полі Динамо в 7-му турі української Прем'єр-ліги.

Минуло майже півгодини гри, як донецький клуб вийшов уперед, коли Траоре виграв верхову дуель під час кутового та скинув на Зубкова, який з близької відстані відправив м’яч у ворота.

На 44-й хвилині Шахтар міг подвоїти свою перевагу, але Нещерет парирував удар Траоре з пенальті, призначеного за фол Тимчика на Мудрику.

В дебюті другого тайму Динамо відновило рівновагу: це Ванат головою відправив м’яч у ворота після навісу Циганкова зі штрафного, але господарі одразу ж знову вийшли уперед після голу Мудрика з-за меж штрафного.

На 69-й хвилині гості отримали удар по своїм шансам знову зрівняти рахунок, коли Забарний був вилучений з поля за фол останньої надії проти Сікана.

яОстаточно інтригу в матчі на 74-й хвилині вбив Сікан, який забив після пасу Мудрика. Ця перемога дозволила Шахтарю закріпитись на другому місці в таблиці. Динамо — на дев’ятій позиції.

Шахтар — Динамо 3:1

Голи: Зубков, 29, Мудрик, 48, Сікан, 74 — Ванат, 46

Лідером УПЛ залишається Дніпро-1, який на останніх хвилинах вирвав перемогу над Рухом на виїзді завдяки голу Логінова — 3:2.

Примітно, що господарі поля двічі по ходу гри виходили уперед після результативних ударів Довгого і Таллеса, але гості кожного разу зрівнювали рахунок.

Рух — Дніпро-1 — 2:3

Голи: Довгий, 30, Таллес, 52 — Довбик, 45+1 (з пенальті), Гуцуляк, 59, Логінов, 90+5

flashscore.ua

Напередодні Металіст переміг полтавську Ворсклу і піднявся на третє місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.