Українська Прем'єр-ліга. Маріуполь і Ворскла здобули впевнені перемоги — відео

19 червня 2020, 21:05

Відбулися два матчі 27 туру української Прем'єр-ліги у групі вибування.

Маріуполь уже до 27-ї хвилину матчу проти Львова зробив серйозну заявку на перемогу, забивши два голи. Обидва м’ячі забив нападник Руслан Фомін. У другому таймі картина на полі майже не змінилася: Маріуполь продовжував контролювати гру, а в компенсований арбітром час Олексій Кащук встановив на табло розгромний рахунок.

Ворскла також здобула впевнену перемогу, обігравши на власному полі Дніпро-1 з рахунком 2:0. Сценарій гри міг бути зовсім іншим, якби на початку першого тайму арбітр не скасував призначений у ворота Ворскли пенальті. Отримавши психологічну перевагу, полтавці відкрили рахунок на 19-й хвилині, а на початку другого тайму подвоїли перевагу — дубль оформив Руслан Степанюк.

Результати матчів:

Маріуполь — Львів 3:0
Голи: Фомін, 5, 27, Кащук, 90+4

Ворскла — Дніпро-1 2:0
Голи: Степанюк, 19, 48

УПЛ

У попередньому турі УПЛ Ворскла зіграла внічию з Маріуполем (1:1), а Львів програв Олімпіку (0:2).