Українська Прем'єр-ліга. Динамо драматично перемогло Зорю, Ворскла розгромила Львів — відео

8 серпня 2021, 21:27

У третьому турі української Прем'єр-ліги відбулися ще два матчі.

Гості ледь не відкрили рахунок вже на 11-й хвилині, коли Сидорчук знайшов у штрафному Гармаша, той пробив з розвороту, але не влучив у ворота.

Проте, київська команда вийшла вперед на 17-му оберті секундної стрілки. Це Шапаренко навісив з кутового, а Сирота головою відправив м’яч у сітку.

Луганський клуб міг відновити рівновагу на 67-й хвилині після того, як Кабаєв прострілив на Кочергіна, який в дотик пробив низом, але м’яч просвистів у декількох сантиметрах від стійки.

На 71-й хвилині Динамо не використало можливість збільшити свою перевагу, коли Де Пена не реалізував пенальті за гру рукою Імерекова.

Зоря отримала ще один шанс зрівняти рахунок на 75-й хвилині завдяки пенальті на її користь після фолу Сидорчука на Кочергіна, однак Фаворов влучив у стійку.

Динамо домоглося свого на 80-й хвилині: Миколенко віддав в центр на вільного Буяльського, який з середньої дистанції відправив м’яч у кут воріт.

У кінцівці матчу Зорі вдалося скоротити рахунок — на 90+4 хвилині відзначився Фрімпонг.

Зоря — Динамо 1:2

Голи: Фрімпонг, 90+4 — Сирота, 17, Буяльський, 80

В іншому матчі дня в УПЛ Ворскла на своєму полі розгромила Львів — 4:1.

Ворскла — Львів 4:1

Голи: Кане, 2, Тілль, 11, Степанюк, 38, 69 — Довгий, 86

Матч Минай — Колос перенесений

flashscore.com.ua

Напередодні Шахтар сенсаційно поступився Олександрії на своєму полі з рахунком 1:2, а Дніпро-1 переміг вдома Маріуполь 2:1.