В Англії команда пропустила гол після удару головою з чужої половини поля — відео

17 жовтня 2019, 22:15

У матчі сьомого за рангом дивізіону Англії Юнайтед оф Манчестер пропустив гол від Басфорд Юнайтед після удару головою з чужої половини поля.

Господарі відкрили рахунок на 8-й хвилині, але дозволили супернику відновити рівновагу, пропустивши в середині першого тайму.

Після перерви Басфорд забив курйозний гол, коли Стефан Галінські головою відправив м'яч уперед після невдалої передачі опонента, але в підсумку перекинув воротаря Юнайтед оф Манчестер.

Раніше в матчі третього аргентинського дивізіону Хувентуд Унідо - Дефенсорес де Бельграно собака парирував м'яч, який йшов у ворота після помилки голкіпера господарів поля Лукаса де Леона.

За рахунку 1:0 воротар Хувентуда необачно вибивав снаряд із рук, тому потрапив у суперника, від якого сфера відскочила в напрямку рамки, де шлях м'ячу в ворота перегородила тварина.

Раніше товариський матч між болгарським Ботевом і кіпрським АЕЛом був зірваний, коли на футбольне поле увірвалася корова.