В Англії захисник в одному матчі забив два голи прямими ударами з кутового і один зі штрафного — відео

9 вересня 2019, 23:32

Захисник Віком Вондерерс Джо Джейкобсон оформив хет-трик у матчі сьомого туру Першої ліги Англії (третій за силою чемпіонат країни) проти Лінкольн Сіті (3:1).

Джейкобсон відкрив рахунок у матчі на 5−й хвилині ударом зі штрафного. Ще у першому таймі захисник оформив дубль. На 36-й хвилині футболіст забив прямим ударом з кутового.

У другому таймі Джейкобсон знову вирішив виконати прямий удар з кутового і знову вийшло результативно.

У підсумку хет-трик Джейкобсона допоміг Уіком Вондерерс перемогти Лінкольн Сіті 3:1.

Раніше українский нападник Андрій Ярмоленко вперше в сезоні забив гол за Вест Хем у Прем'єр-лізі Англії, відзначившись у воротах Норвіча (2:0).