В Нідерландах футболіст забив гол після расистських образ і потролив фанатів — відео

19 листопада 2019, 23:30

У матчі другого дивізіону Нідерландів з футболу між Ден Босх та Ексельсіор півзахисник гостей Ахмад Мендес Морейра зіткнувся з проявами расизму.

У першому таймі Мендес Морейра почув расистські вигуки з трибун, після чого арбітр призупинив гру і повів команди у підтрибунне приміщення, повідомляє VTBL.

Цікаво, що після того, як гра відновилася, футболіст забив гол і підбіг до фанатів і потролив їх, приклавши долоні до вух.

Матч у підсумку завершився унічию 3:3.

Нещодавно у другому таймі поєдинку Шахтар — Динамо бразильський гравець «гірників» Тайсон почув расистські вигуки на свою адресу з фанатського сектора суперника і показав у бік ультрас середній палець.

Арбітр призупинив гру і вивів команди в підтрибунне приміщення, а після того, як гра поновилася, показав Тайсону червону картку за непристойний жест. Матч завершився перемогою Шахтаря з рахунком 1:0.

Пізніше поліція відкрила провадження через расизм на матчі Шахтар — Динамо.