У Туреччині воротар отримав вилучення з поля на 20-й секунді матчу — відео

24 жовтня 2019, 01:44

У Туреччині голкіпер Коньяспора Серкан Киринтили отримав червону картку на 20-й секунді матчу місцевої Суперліги проти Йені Малатьяспора.

Після стартового свистка про початок поєдинку восьмого туру місцевого чемпіонату пройшло кілька секунд, перш ніж гравець Йені Малатьяспора виніс м'яч на чужу половину поля.

Назустріч снаряду з воріт вибіг Киринтили, який взяв м'яч у руки, хоча вже залишив межі штрафного, тому вже не мав права грати верхніми кінцівками.

Як результат, арбітр показав голкіперу Коньяспора пряму червону картку, після чого той покинув межі поля і залишив свою команду в меншості.

Поєдинок завершився перемогою Йені Малатьяспора з рахунком 2:0. Після голу Гілєрме на 4-й хвилині на початку другого тайму також відзначився Робін Ялчин.

Раніше воротар Улл/Кіси Стефан Хагеруп врятував свою команду від поразки в гостьовому матчі чемпіонату Норвегії проти Шейда, забивши гол зі штрафного в дев'ятку.