В Україні футболіст забив м'яч у свої ворота у простій ситуації ударом впритул - відео

4 травня 2017, 19:53
У матчі 28-го туру Першої ліги України проти Оболоні-Бровар півзахисник Буковини Ігор Бойчук ударом впритул провів гол у ворота своєї команди, хоча йому ніхто не нав'язував боротьбу

На 87-й хвилині матчу м'яч потрапив до Бойчука після атаки суперника лівим флангом, але замість того, щоб вибити снаряд подалі з воротарського майданчика, він пробив у сітку порожньої рамки.

Автогол виявився єдиним взяттям воріт у матчі, тому Оболонь-Бровар виграв його з рахунком 1:0.

Нещодавно голкіпер Сан-Хосе Карлос Франко помчав на останніх хвилинах до володінь Болівара, щоб допомогти своїй команді зрівняти рахунок, за що був голом покараний своїм колегою по амплуа Матіасом Дітуро.

Раніше в матчі чемпіонату Аргентини півзахисник Рівер Плейта Томас Андраде не зумів забити м'яч у порожні ворота Бельграно після того, як разом з трьома своїми партнерами вийшов на одного голкіпера.