В Японії голкіпер за півтори хвилини пропустив два голи з чужої половини поля — відео

28 жовтня 2019, 17:21

У матчі чемпіонату Японії Монтедіо Ямагата — Ехіме воротар гостей за півтори хвилини пропустив два голи з чужої половини поля.

На 61-й хвилині при рахунку 1:0 воротар Масахиро Окамото задалеко вийшов з воріт, чим скористався Шун Накамура, який ударом зі своєї половини поля подвоїв перевагу господарів.

Минуло лише півтори хвилини, як голкіпер знову припустився жахливої помилки: Тацухиро Сакамото пробив з тієї ж точки, що і у попередньому епізоді його партнер, і також покарав любителя вийти з воріт.

Матч у підсумку завершився перемогою Монтедіо Ямагати з рахунком 3:0.

Нещодавно у Північній Прем'єр-лізі Англії (сьомому за силою дивізіоні країни) захисник Басфорд Юнайтед Стефан Галінскі забив гол головою зі своєї половини поля.