Чемпіонат Іспанії. Барселона програла Валенсії та ризикує втратити лідерство

25 січня 2020, 19:38

В іспанській Прімері стартував 21-й тур.

Лідер Барселона програла на виїзді Валенсії - 0:2. Каталонці зберігають лідерство лише за рахунок більшої кількості забитих м’ячів. У разі хоча б нічиєї з Вальядолідом у гостях 26 січня Реал вийде на перше місце.

Господарі могли забити ще на 12-й хвилині, але Максі Гомес не реалізував пенальті, оскільки його удар парирував Марк-Андре тер Штеген.

Проте домогтися свого уругвайцю та його команді вдалося після перерви. Нападник пробив з меж штрафного, а м’яч рикошетом від Альби влетів у чужі ворота.

Барселона спробувала відігратися, але її спроби виявилися марними. Більш того, на 77-й хвилині все той же Гомес встановив рахунок 2:0 після передачі Феррана Торреса.

Результати 21 туру Прімери:

Валенсія — Барселона 2:0
Голи: Альба, 48 (у свої ворота), Гомес, 77

Валенсія: Доменек — Васс, Гарай, Пауліста, Гайя — Торрес, Коклен, Кондогбія, Солер (Собріно, 90) — Гамейро (Родріго, 59), Гомес (Хайме, 79)

Барселона: Тер Штеген — Роберто, Піке, Умтіті, Альба — Артур (Відаль, 56), Бускетс, де Йонг (Ракітіч, 85) — Мессі, Грізманн, Фаті (Колладо, 85)

Попереджені: Коклен — Піке, Умтіті, Бускетс

Еспаньйол — Атлетік 1:1

Голи: де Томас, 63 — Вільялібре, 12

Осасуна — Леванте 2:0

Голи: Рубен Гарсія, 81 (з пенальті), Перес, 84

УЄФА

У минулому турі Барселона перемогла Гранаду 1:0 в першому матчі під керівництвом нового тренера команди Кіке Сетьєна.