Дівчина футболіста Реала побутовим шантажем мотивувала його на переможний гол у ворота Барселони

16 січня, 11:43
Вальверде подбав про свій шлунок (Фото:REUTERS/Ahmed Yosri)

У півзахисника Реала Федеріко Вальверде була особлива мотивація у півфінальному матчі Суперкубку Іспанії проти Барселони (3:2).

Вальверде вийшов на заміну на 82-й хвилині, після чого у першому овертаймі забив гол і приніс Реалу путівку у фінал Суперкубку.

Після матчу дівчина іспанця Міна Боніно опублікувала скріншот своїх повідомлень футболістові. Вона обрала незвичайний спосіб мотивування свого коханого, пригрозивши тому відмовитися від послуг сімейного кухаря.

«Якщо ти не заб'єш, коли перебуватимеш у штрафному майданчику, то ми не продовжимо контракт із Соледад. І ми щодня їстимемо те, що приготую я. Подумай про це», – написала Боніно.

Обранка Вальверде дуже емоційно відреагувала на успіх свого хлопця у матчі з Барселоною – Боніно зірвала з себе одяг та почала стрибати на дивані.

Раніше дівчина колишнього футболіста Реала Хесе Родрігеса намагалася переїхати його машиною після того, як пара разом відвідала концерт.

Редактор: Іван Мартинов