Безглузда помилка. Російський воротар пропустив гол після удару з центру поля — відео

10 травня 2021, 12:09

Російський воротар Олександр Васютін у матчі чемпіонату Швеції пропустив гол після удару з центру поля.

На 85-й хвилині гри 5-го туру турніру між Дегерфорсом і Юргорденом форвард господарів Віктор Едвардсен завдав удар з центру поля.

Такі дії суперника стали несподіванкою для Васютіна, який далеко вийшов із власних воріт.

У результаті, м'яч після удару Едвардсена перелетів голкіпера Юргордена і опустився в сітку.

Цей гол став вирішальним у грі. Дегерфорс виграв поєдинок з рахунком 2:0. Другий м'яч вже в компенсований час також забив Едвардсен.

Васютін виступає за Юргорден на правах оренди. Права на воротаря належать Зеніту.

Раніше півзахисник клубу Магреб Атлетік Тетуан Аділ Ель-Хасснауї став героєм чвертьфінального матчу Кубка Марокко, замінивши воротаря і відбивши два пенальті.

Редактор: Євген Нещерет