Україна, достойно зігравши, програла Вельсу та зупинилася за крок до ЧС-2022

5 червня, 20:56
Україна не змогла вийти на ЧС-2022 (Фото:Reuters/Matthew Childs)

У фінальній грі плей-оф відбору збірна України з рахунком 0:1 поступилася Вельсу та не вийшла на чемпіонат світу 2022 року.

Початок залишився за синьо-жовтими, і вже на 3-й хвилині Зінченко зі штрафного відправив м’яч у сітку воріт, але удар був без свистка, тому арбітр гол не зарахував.

Від початку гри не минуло й чверті години, як гості ще декілька раз загрожували воротам суперника, та Маліновський, Циганков (двічі) та Яремчук не змогли перемогти воротаря господарів Хеннесі.

Тим самим голкіпер допоміг Вельсу діждатися свого шансу відкрити рахунок. Це Бейл навісив зі штрафного, а Ярмоленко невдало відіграв у захисті, головою зрізавши м’яч у власні ворота.

Наприкінці першого тайму Хеннесі знову врятував свою команду після удару Зінченка, а трохи згодом арбітр не побачив пенальті на Ярмоленку, проти якого у власному штрафному майданчику сфолив візаві.

На 49-й хвилині Вельс мав можливість збільшити перевагу, проте Ремзі невдало замкнув простріл Мура. На це українці відповіли моментами Циганкова та Яремчука.

Такий обмін моментами продовжився і надалі, де після втраченої можливості забити Джеймсом, у синьо-жовтих не використав нагоду Маліновський.

У час, що залишився, обидві команди втратили нові шанси для взяття воріт, і Вельс втримав перемогу та вийшов до фінальної частини ЧС-2022.

Вельс — Україна 1:0

Гол: Ярмоленко, 34 (автогол)