Ключовий гравець Динамо отримав травму за тиждень до старту в Лізі чемпіонів

1 серпня 2019, 17:30

Ключовий півзахисник Динамо Беньямін Вербич отримав травму в поєдинку першого туру української Прем'єр-ліги проти Карпат за тиждень до старту команди в Лізі чемпіонів.

Як повідомляє FootballHub, після гри словенський футболіст був із перемотаним коліном, а також заявив, що грав із болем, починаючи з 25-ї хвилини.

1 серпня Вербич, який пішов на заміну в перерві, проведе медобстеження. За його підсумками стане зрозуміла серйозність ушкодження.

Напередодні в рамках першого туру української Прем'єр-ліги Динамо перемогло на виїзді Карпати з рахунком 2:0.

6 серпня київський клуб починає виступи в Лізі чемпіонів, де в рамках 3-го кваліфікаційного раунду зіграє против віце-чемпіона Бельгії Брюгге. Перший матч відбудеться на виїзді.

На думку наставника Динамо Олександра Хацкевича, на його підопічних очікують поєдинки з дуже швидкою командою, яка діє в агресивній манері.