Верес вийшов на третє місце, Динамо перемогло аутсайдера. Результати матчів чемпіонату України

26 листопада 2017, 21:22
Сьогодні, 26 листопада, відбулися інші поєдинки Української Прем'єр-ліги

Динамо грало з аутсайдером чемпіонату - Сталлю.

Вже на 13-й хвилині Мбокані з передачі Шапаренко відкрив рахунок в матчі. Далі кияни мали перевагу й не залишало відчуття, що другий гол був лише питанням часу.

Відчуття не підвело - вже на 50-й хвилині Циганков пройшов по флангу і подав точно на голову Морозюку - 2:0.

На 69-й хвилині Якимів міг скоротити відставання красивим ударом метрів з 40, але потрапив у поперечину.

Сталь - Динамо 0:2

Голи: Мбокані, 13, Морозюк, 50

Сталь: Пеньков - Ульянов, Данієлян, Ткачук, Мицик -Якімів, Месхі - Кузик, Малакян, Климчук - Обрадович

Динамо: Бущан - Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Миколенко - Морозюк, Шепелев, Буяльський, Шапаренко, Циганков - Мбокані

Верес переграв Чорноморець і вийшов на третю сходинку, випередивши Олімпік за рахунок різниці м'ячів.

Не сказати, що рівняни володіли величезною перевагою, але три голи вони забили - Карасюк відзначився на 25-й хвилині, Волошинович на 45-й, а в другому таймі крапку поставив Сергійчук. Міг також забити Степанюк, але свій пенальті гравець не реалізував.

Чорноморець спромігся лише на один забитий м'яч - на 68-й хвилині Хобленко розмочив рахунок.

Верес - Чорноморець 3:1

Голи: Карасюк, 25, Волошинович, 45, Сергійчук, 54 - Хобленко, 68

Олександрія - Карпати 3:0

Голи: Полярус, 60, Старенький, 66, Пономар, 78

Зоря - Зірка 1:0

Гол: Громов, 58