Шедевру завадив голкіпер. Гравець Зорі ледь не забив Шахтарю ударом скорпіона — відео

28 лютого 2021, 20:51

Капітан луганської Зорі Віталій Вернидуб ледь не став автором шедеврального голу в матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги проти донецького Шахтаря.

На 30-й хвилині зустрічі гості заробили право на кутовий. Після його подачі Вернидубу вдалося пробити п’ятою в падінні через себе.

М’яч після удару скорпіона у виконанні капітана Зорі летів під поперечину воріт «гірників». Але шедевральному голу завадив голкіпер Шахтаря Анатолій Трубін, який відбив м’яч на ще один кутовий.

Сама зустріч завершилася перемогою Зорі з рахунком 1:0. Єдиний у матчі гол луганчани забили в компенсований до другого тайму час, граючи в меншості.

На рахунку Вернидуба в поточному сезоні 17 матчів у складі Зорі. Результативними діями захисник не відзначився.

Раніше форвард Ноттс Каунті Еліша Сем відзначився неймовірно красивим голом п’ятою через себе в матчі Трофея Футбольної Асоціації Англії проти Оксфорд Сіті.

Редактор: Євген Нещерет