Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Юнайтед не зміг перемогти аутсайдера, Арсенал перервав безвиграшну серію — відео

14 лютого 2021, 22:55

Відбулися чотири матчі 24 туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Юнайтед несподівано втратив очки у матчі з передостанньою командою в турнірній таблиці Вест Бромвічем. Господарі відкрили рахунок в дебюті гри, на що гості відповіді влучним ударом Фернандеша.

Попри ігрову та територіальну перевагу, «червоні дияволи» не змогли вирвати перемогу, втративши очки у другому матчі поспіль.

Лондонський Арсенал у результативному матчі переміг Лідс з рахунком 4:2. Хет-триком у складі «канонірів» відзначився Обамеянг, а лондонці перервали триматчеву безвиграшну серію.

flashscore.ua

Напередодні в 24 турі АПЛ Манчестер Сіті із Олександром Зінченком у складі розгромив Тоттенхем (3:0), а Ліверпуль поступився Лестеру (1:3), зазнавши третьої поразки поспіль