Англійська Прем'єр-ліга. Ліверпуль встановив 19-очкове лідерство після перемоги над клубом Ярмоленка — відео

30 січня 2020, 00:53

В англійській Прем'єр-лізі відбувся відкладений матч 18-го туру.

Ліверпуль, який лідирує в таблиці, відвідав Вест Хем, за який виступає український півзахисник Андрій Ярмоленко, і переміг з рахунком 2:0.

Господарі протрималися трохи більше півгодини гри, коли Мохамед Салах реалізував пенальті, призначений за порушення на Дівоку Орігі.

Другий м'яч гостям вдалося забити після перерви. Це Алекс Окслейд-Чемберлен скористався передачею автора першого гола на 52-й хвилині.

Тим самим Ліверпуль ще більше зміцнив свій відрив на вершині турнірної таблиці, який тепер становить 19 очок. Ярмоленко в силу травми залишився поза заявкою Вест Хема.

Вест Хем - Ліверпуль 0:2
Голи: Салах, 35 (з пенальті), Окслейд-Чемберлен, 52

УЄФА

У минулому турі Ліверпуль на останніх хвилинах здобув перемогу над Вулверхемптоном із рахунком 2:1.