Манчестер Сіті із Зінченком розгромив Вест Хем без Ярмоленка

10 серпня 2019, 17:38

У першому турі англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті з українським захисником Олександром Зінченком із рахунком 5:0 переміг Вест Хем, за який не грав його співвітчизник Андрій Ярмоленко.

Гості відкрили рахунок на 25-й хвилині. Кайл Вокер зробив прострільну передачу з флангу, на яку відгукнувся Габріел Жезус.

На початку другого тайму результат став 0:2. Після пасу від Кевіна де Брейне Рахім Стерлінг з близької відстані записав перший м'яч у свій актив.

На 75-й хвилині той же Стерлінг отримав передачу від Ріяда Мареза та перекинув воротаря суперника Лукаша Фабіанскі. Наразі йому вдалося оформити хет-трик, забивши три голи.

На 83-му оберті секундної стрілки був призначений пенальті, який з другої спроби реалізував Серхіо Агуеро - перший раз його удар парирував голкіпер, але до удару в штрафну вбіг гравець господарів.

Зінченко вийшов у стартовому складі Манчестер Сіті та провів на полі всю гру. Ярмоленко не опинилося в заявці Вест Хема.

Вест Хем - Манчестер Сіті 0:5

Голи: Жезус, 25, Стерлінг, 51, 75, 90+3, Агуеро, 84 (з пенальті)

Напередодні Ліверпуль розгромив Норвіч із рахунком 4:1 у стартовому матчі першого туру англійської Прем'єр-ліги.