Англійська Прем'єр-ліга. Вест Хем залишив Ярмоленка поза складом і програв Арсеналу

10 грудня 2019, 00:24

Вест Хем без українського півзахисника Андрія Ярмоленка в заявці програв Арсеналу на своєму полі в заключному матчі 16-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Господарі відкрили рахунок на 38-й хвилині, коли після передачі Пабло Форнальса голом відзначився Анжело Огбонна.

Але гості зуміли відновити статус-кво наприкінці години гри - м'яч забив Мартінеллі, якому асистував Сеад Колашинац.

Через шість хвилин "Каноніри" вийшли вперед завдяки зусиллями Пепе, в епізоді з голом якого результативним пасом відзначився Обамеянг.

Минуло ще три оберти секундної стрілки, і взяття воріт у свій актив записав все той же Обамеянг, чим перервав безвиграшну серію Арсеналу в усіх турнірах до дев'яти матчів.

Вест Хем - Арсенал 1:3
Голи: Огбонна, 38 - Мартінеллі, 60, Пепе, 66, Обамеянг, 69

УЄФА

Напередодні Лестер розгромив Астон Віллу з рахунком 4:1 і закріпився на другому місці, випереджаючи Манчестер Сіті.