Обрізка Ярмоленка призвела до поразки Вест Хема в чемпіонаті Англії - відео

6 жовтня 2018, 00:05

Вест Хем програв на виїзді Брайтону з рахунком 0:1 у стартовому матчі восьмого туру англійської Прем'єр-ліги.

Результат зустрічі вирішив один забитий м'яч, забитий Гленном Марреєм у першому таймі після флангового прострілу Берама Кайала. Примітно, що Брайтон забив цей гол після обрізки Андрія Ярмоленка у центрі поля.

Українець у цьому матчі вийшов у стартовому складі і був замінений на 70-й хвилині на Лукаса Переса.

Вест Хем перервав свою триматчеву безпрограшну серію в матчах Прем'єр-ліги і залишився на 15-му місці в турнірній таблиці.

Брайтон - Вест Хем 1:0
Гол: Маррей, 25

Брайтон: Райан, Бонг, Бруно, Даффі, Данк, Каял, Преппер (Біссума, 80), Марч (Локадія, 86), Кноккарт, Маррей, Аліреза Джаханбахш (Іскіердо, 71).

Вест Хем: Фабяньскі, Сабалета, Масуаку, Бальбуена, Діоп, Райс, Нобл (Снодграсс, 83), Обіанг (Антоніо, 60), Арнаутович, Ярмоленко (Лукас, 70), Феліпе Андерсон.

Попередження: Даффі, Аліреза Джаханбахш, Каял - Арнаутович, Снодграсс.

Турнірне становище

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Нагадаємо, в минулому турі Вест Хем зокрема завдяки результативним діям українського півзахисника Андрія Ярмоленка переміг на своєму полі Манчестер Юнайтед у рамках сьомого туру англійської Прем'єр-ліги з рахунком 3:1.