Вест Хем з Ярмоленком в складі перервав переможну серію Челсі. Результати матчів чемпіонату Англії - відео

23 вересня 2018, 20:13

У неділю, 23 вересня, двома матчами завершився шостий тур чемпінату Англії з футболу.

Лондонський Челсі вперше в сезоні втратив очки. Команда Мауріціо Саррі зіграла в нульову нічию у виїзному матчі проти Вест Хема, хоча і володіла перевагою впродовж більшої частини матчу.

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко вийшов на поле в стартовому складі і відіграв всі 90 хвилин.

Зараз Челсі ділить другу позицію з Манчестер Сіті, маючи в своєму активі 16 очок. Ліверпуль лідирує, маючи на два бали більше. Вест Хем перебуває на 16 позиції з чотирма очками.

Вест Хем - Челсі 0:0

Вест Хем: Фабіанскі - Сабалета, Бальбуені, Діоп, Масуаку - Ярмоленко, Нобл (Санчес, 85), Райс, Обьянг, Ф. Андерсон (Снодграсс, 74) - Антоніо (Перес, 65).

Челсі: Кепа - Аспілікуета, Давид Луїс, Рюдігер (Кехілл, 69), Алонсо - Канте, Жоржиньо, Ковачич (Барклі, 79) - Вілліан, Жиру (Мората, 65), Азар.

Попередження: Андерсон, Снодграсс - Канте.

Огляд матчу

В іншому матчі ігрового дня Арсенал на своєму полі обіграв Евертон з рахунком 2:0. Обидва м'ячі були забиті в другому таймі, їх на свій рахунок записали форварди "Канонірів" Александр Ляказетт і П'єр-Емерік Обамеянг. Завдяки цій перемозі Арсенал піднявся на шосте місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

Арсенал - Евертон 2:0
Голи: Ляказетт, 56, Обамеянг, 59

Арсенал: Чех - Бельєрін, Мустафі, Папастатопулос (Холдінг, 39), Монреаль - Торрейра, Джака - Озіл, Ремсі (Уелбек, 80), Обамеянг (Івобі, 69) - Ляказетт

Евертон: Пікфорд - Кенні, Кін, Зума, Дінь - Гуйє, Девіс - Уолкотт (Бернард, 72), Сігурдссон, Рішарлісон - Калверт-Льюїн (Тосун, 72)

Попередження: Торрейра, Папастатопулос - Дінь

1:0

2:0

Нагадаємо, напередодні Ліверпуль здобув шосту перемогу поспіль на старті чемпіонату Англії і встановив новий клубний рекорд.