Ювентус переміг всупереч вилученню Роналду, Ман Сіті сенсаційно програв. Результати Ліги чемпіонів - відео

20 вересня 2018, 00:34

У середу, 19 вересня, в групах E, F, G, H Ліги чемпіонів-2018/19 відбулися матчі першого туру.

У квартеті E кривдник київського Динамо амстердамський Аякс розгромив грецький АЕК з рахунком 3:0. Героєм матчу став захисник збірної Аргентини Ніколас Тальяфіко, який оформив дубль.

В іншому поєдинку цієї групи мюнхенська Баварія в Лісабоні впевнено обіграла Бенфіку завдяки голам Роберта Левандовського і Ренату Саншеша.

Група E

Аякс - АЕК 3:0
Голи: Тальяфіко, 47, 90, ван де Беек, 77

Бенфіка - Баварія 0:2
Голи: Левандовські, 10, Санчеш, 54

Манчестер Сіті несподівано поступився Ліону на своєму полі в стартовому матчі Ліги чемпіонів. Французи приголомшили іменитого суперника в першому таймі двома голами - відзначилися Корне і Фекір. Після перерви "городяни" зусиллями Бернарду Сілви один гол відіграли, але на більше їх не вистачило.

Після першого туру саме Ліон став одноосібним лідером групи F.

Група F

Шахтар - Хоффенхайм 2:2
Голи: Ісмаїлі, 27, Майкон, 81 - Грілліч, 6, Нордтвейт, 38

Манчестер Сіті - Ліон 1:2
Голи: Бернарду Сілва, 67 - Корне, 26, Фекір, 43

У групі G відбувся центральний матч ігрового дня - Реал приймав Рому. Серйозною боротьби в матчі не вийшло, чинний переможець турніру здобув впевнену перемогу з рахунком 3:0. У першому таймі Іско зі штрафного відкрив рахунок, а після перерви перевагу мадридців збільшили Бейл і Діас.

В іншому матчі цього квартету московський ЦСКА відігрався з рахунку 0:2 в матчі проти Вікторії

Група G

Реал - Рома 3:0
Голи: Іско, 45, Бейл, 58, Діас, 90+1

Вікторія - ЦСКА 2:2
Голи: Крменчік, 29, 41 - Чалов, 49, Влашич, 90+5 (з пенальті)

Ювентус обіграв Валенсію в центральному матчі групи H. Причому зробив це, граючи більше тайму в меншості. До перерви червону картку отримав не хто-небудь, а зірковий новачок туринців Кріштіану Роналду. Німецький арбітр Томас Брих прийняв дивне рішення, оскільки падіння Джейсона Мурільо в боротьбі з португальцем навряд чи тягнуло на жовту, а обернулося червоною карткою. Для Роналду це видалення стало першим за весь час його участі в Лізі чемпіонів.

Проте, партнери Роналду розібралися з Валенсією і без його допомоги. Обидва голи були забиті з пенальті - двічі з позначки точно пробивав Миралем Пьянич. В кінці матчу Валенсія аналогічний шанс не реалізувала - Войцех Щенсни потягнув удар Парехо.

В іншому матчі цієї групи Манчестер Юнайтед на виїзді розгромив Янг Бойз завдяки дублю і результативній передачі Поля Погба.

Група H

Валенсія - Ювентус 0:2
Голи: Пьянич, 45 (з пенальті), 51 (з пенальті)

Янг Бойз - Манчестер Юнайтед 0: 3
Голи: Погба, 35, 44 (з пенальті), Марсьяль, 66

Нагадаємо, донецький Шахтар зіграв в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів-2018/19 внічию з німецьким Хоффенхаймом з рахунком 2:2.