Команда Мілевського програла в чемпіонаті Білорусі через вилучення іншого екс-гравця збірної України — відео

18 квітня 2020, 21:00

Брестське Динамо програло у виїзному матчі 5-го туру чемпіонату Білорусі Вітебську через пенальті, винуватцем якого став колишній гравець збірної України Євген Хачеріді.

Зустріч завершилася з рахунком 1:0. На 85-й хвилині Хачеріді вдарив суперника, коли м’яч опинився в руках воротаря його команди.

Арбітр покарав українця прямою червоною карткою, а Динамо — призначеним пенальті, який реалізував Іон Ніколаеску.

Хачеріді залишив свою команду вдев’ятьох, оскільки на 73-й хвилині за повторне попередження з поля був вилучений Кікі Габі.

Ще один ексгравець збірної України Артем Мілевський вийшов на матч у стартовому складі Динамо і був замінений на 77-й хвилині.

Вітебськ — Динамо-Брест — 1:0
Гол: Ніколаеску, 87 (пен)
Вилучення: Габі, 73; Хачеріді, 85

Вилучення Хачеріді

Повідомлялося, що гол українського нападника Артема Мілевського допоміг Динамо-Брест перемогти мінську Іслочь з рахунком 3:1 у рамках четвертого туру чемпіонату Білорусі та вийти на третє місце.

Редактор: Євген Нещерет