Україна вийшла до плей-оф відбору на ЧС-2022 після перемоги над Боснією і Герцеговиною

16 листопада 2021, 23:35
Зінченко відкрив рахунок у матчі (Фото:REUTERS/Dado Ruvic)

Збірна України з рахунком 2:0 переграла на виїзді Боснію і Герцеговину та вийшла у плей-оф за право зіграти в фінальній частині чемпіонату світу 2022 року в Катарі.

Гості ледь не відкрили рахунок уже в дебюті гри, коли Малиновський потужно пробив з-за меж штрафного майданчика — м’яч просвистів поруч зі стійкою.

У перші 25 хвилин матчу моменти також мали Зінченко та Яремчук, але якщо перший пробив неточно, то після удару другого господарів поля врятував ексворотар Зорі Василь.

Після цього гостріше себе проявила Боснія і Герцеговина, коли спочатку Деміровіч не влучив у ворота, а потім лише неймовірна реакція Бущана врятувала Україну від пропущеного м’яча.

Проте забити вдалося гостям. Це Циганков прострелив на Ярмоленка, той пробити не зумів, але Зінченко прочитав ситуацію та замкнув м’яч у сітку.

Балканці ледь не зрівняли рахунок на 78-й хвилині, коли Бущан потягнув м’яч з-під поперечини після ефектного удару Превляка, проте синьо-жовті одразу ж забили другий м’яч — після виходу віч-на-віч з голкіпером у контратаці відзначився Довбик.

У результаті Україна втримала переможний рахунок і посіла друге місце в групі, випередивши Фінляндію, яка в паралельному матчі поступилася вдома Франції 0:2.

Боснія і Герцеговина — Україна 0:2

Голи: Зінченко, 59, Довбик, 79

Боснія і Герцеговина: Василь — Ахмедходжіч, Хаджикадуніч, Ковачевіч, Сушич — Прцич (Круніч, 64), Хаджіахметовіч (Наліч, 71), Гояк (Цимірот, 64) — Стевановіч, Деміровіч (Кодро, 80), Менало (Превляк)

Україна: Бущан — Тимчик, Забарний, Матвієнко, Соболь (Шапаренко, 64) — Малиновський (Сидорчук, 82), Степаненко, Зінченко — Ярмоленко (Караваєв, 82), Яремчук (Довбик, 75), Циганков (Зубків, 75)

Попереджені: Деміровіч — Забарний

Суперник збірної України в плей-оф визначиться за підсумками жеребкування 26 листопада 2021 року.