Відбір на ЧС-2022. Іспанія сенсаційно оступилася на Греції, Польща врятувалася від поразки Угорщині — відео

26 березня 2021, 01:53

У групах B, C, F, I, J відбулися матчі першого туру відбору на чемпіонат світу 2022 року з футболу.

Фаворит групи B збірна Іспанії сенсаційно не змогла обіграти вдома команду Греції. На гол Морати на 33-й хвилині гості відповіли точним ударом Бакасетаса з пенальті на 56-й хвилині.

Лідером цього квінтету стала Швеція, яка обіграла на своєму полі Грузію завдяки єдиному голу Классона, якому першу після свого повернення в збірну результативну передачу віддав Ібрагімович.

Серед інших результатів виділяється нічия Угорщини та Польщі з рахунком 3:3, де гостей від поразки на 82-й хвилині врятував Левандовські.

Голи: Танасе, 28, Міхайла, 50, Хаджі, 86 — Адемі, 83, Трайковскі, 84

Напередодні збірна України стартувала у відборі на ЧС-2022 з сенсаційної нічиєї 1:1 з Францією.

Крім того, Нідерланди сенсаційно поступилися Туреччині в гостях — 2:4, а Хорватія — Словенії - 0:1.