Визначились ще чотири учасники Євро-2020 — відео

14 листопада 2019, 23:55

Відбулись матчі передостаннього туру відбору Євро-2020 у групах A, B та H.

У групі А Англія розгромила Чорногорію 7:0 та стала учасником Євро-2020. П’ять голів англійська збірна забила до 37-ї хвилини матчу, а хет-триком у її складі відзначився Кейн. Ще два голи у ворота чорногорців влетіли у другому таймі.

Ще одним учасником першості стала збірна Чехії, яка здобула вольову перемогу над Косово 2:1.

У групі В, де виступає збірна України, Португалія розгромила Литву 6:0, а Роналду забив три голи. Також перемогу здобула Сербія, яка здолала Люксембург 3:2, у складі якого один з голів забив нападник київського Динамо Родрігеш.

У квартеті Н Туреччині для виходу на Євро вистачило нульової з Ісландією, а Франція у непростому поєдинку наприкінці матчу вирвала пермогу над Молдовою і також стала учасником чемпіонату Європи.

Раніше на Євро-2020 пробились збірні України, Бельгії, Росії, Італії, Іспанії та Польщі

Група А

Англія — Чорногорія 7:0
Голи: Окслейд-Чемберлен, 11, Кейн, 19, 24, 37, Рашфорд, 30, Шофранац, 66 (авт.), Ебрахам, 84

Голи: Балай, 6, Манай, 55 — Мартінес, 18, 48

Збірна України на своєму полі в Запоріжжі з рахунком 1:0 на останніх хвилинах вирвала перемогу над командою Естонії в товариському матчі.