Відбулися перші матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

9 березня 2018, 00:34

У четвер, 8 березня, відбулися перші матч 1/8 фіналу Ліги Європи.

Центральним матчем ігрового дня стала зустріч в Мілані, де команда Дженнаро Гаттузо приймала Арсенал. Лондонці досить несподівано здобули перемогу, забивши обидва м'ячі в першому таймі.

Відзначимо також поразки всіх російських клубів. Локомотив поступився на виїзді Атлетіко 0:3 і фактично втратив шанси на прохід в наступну стадію, ЦСКА вдома програв Ліону з рахунком 0:1, а Зеніт в кінцівці забив гол РБ Лепцігу, який при поразці 1:2 дарує підопічним Роберто Манчіні надію на прохід в чвертьфінал.

Дортмундська Боруссія на своєму полі несподівано програла Зальцбургу - 1:2. Тепер німецькій команді на виїзді потрібно забивати не менше, ніж двічі.

Марсель - Атлетик 3:1
Голи: Окампос, 1, 57, Пайє, 14 - Адуріс, 45+3 (пенальті)

Спортинг - Вікторія 2:0
Голи: Монтеро, 45+1, 49

Нагадаємо, київське Динамо в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи на виїзді зіграло внічию проти Лаціо з рахунком 2:2.