Відбулися перші матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів

3 квітня 2018, 23:54

Матчами Ювентус - Реал і Севілья - Баварія відкрилася чвертьфінальна стадія Ліги чемпіонів сезону-2017/18.

Реал практично забезпечив собі вихід в наступний раунд завдяки впевненій перемозі в Турині з рахунком 3:0. Перший гол в цьому матчі мадридцям вдалося забити вже на третій хвилині: Маттіа Де Шильйо провалився на своєму фланзі, Іско увірвався в штрафну і прострілив у воротарський на Роналду, якому залишалося тільки підставити ногу під м'яч.

До середини першого тайму Ювентус вирівняв гру і міг зрівнювати і рахунок. Найбільш гострий момент був у Гонсало Ігуаїна, який на 23-й хвилині після розіграшу штрафного випередив Карвахаля і потужно пробив по центру - Навас в красивому стрибку відбив цей удар.

На 36-й хвилині Ювентус від другого пропущеного м'яча врятувала перекладина після потужного удару з-за меж штрафного майданчика у виконанні Тоні Крооса.

Після перерви Ювентус почав грати ще активніше і, здавалося, туринцям ось-ось вдасться зрівняти рахунок. Але, всупереч ходу матчу, другий м'яч забив Реал. На 64-й хвилині К'єлліні і Бардзальї не поділили м'яч біля своїх володінь - Буффон витягнув удар Васкеса з лінії штрафного по порожніх воротах, але атака Реала продовжилася, коли, здавалося, вже всі зайняли свої місця в обороні. Відбувся м'який навіс з флангу - і Роналду космічним ударом через себе забив м'яч у нижній кут.

Через дві хвилини після другого пропущеного м'яча Ювентус залишився в меншості - Паулу Дібала отримав другу жовту і достроково відправився відпочивати.

Минуло ще вісім хвилин - і Реал довів рахунок до розгромного: Марсело опинився на місці центрфорварда, отримав пас від Роналду, перекинув Буффона, а потім вже разом з м'ячем забіг в ворота.

До кінця матчу Реал створив набагато більше шансів для того, щоб забити ще кілька голів, ніж Ювентус для свого першого м'яча в цій зустрічі, але рахунок залишився незмінним.

3:0 - Реал фактично перетворив матч-відповідь проти Ювентуса в Мадриді на формальність.

Ювентус - Реал 0:3
Голи: Роналду, 3, 64, Марсело, 72

Ювентус: Буффон - Де Шильйо, Бардзальї, К'єлліні, Асамоа (Манджукіч, 69) - Бентанкур, Хедіра (Куадрадо, 75) - Коста (Матюїді, 69), Дібала, Алекс Сандро - Ігуаїн.

Реал: Навас - Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело - Кроос, Каземіро, Модріч (Ковачич, 82) - Іско (Асенсіо, 75) - Бензема (Васкес, 59), Роналду

Попередження: Бентанкур, Дібала - Рамос, Ковачич

Вилучення: Дібала, 66 (повторне попередження)

В іншому матчі ігрового дня Баварія здобула важку виїзну перемогу над Севільєю. У першому таймі команди обмінялися голами. На 31-й хвилині Сарабія вивів іспанську команду вперед, але ще до перерви мюнхенці відігралися завдяки автоголу Хесуса Наваса.

У другому таймі Тьяго Алькатара після передачі Ар'єна Роббена забив другий м'яч у ворота Севільї і приніс Баварії перемогу. Для виходу в півфінал Севільї в мюнхенському матчі потрібно забивати мінімум двічі.

Севілья - Баварія 1:2
Голи: Сарабія, 32 - Навас, 37 (у свої ворота), Тіаго, 68

Севілья: Сорія - Навас, Кьяер, Ленгле, Ескудеро - Нзонзі, Пісарро - Сарабія, Васкес, Корреа (Рамірес, 78) - Бен Йєддер (Мюріель, 80)

Баварія: Ульрайх - Кімміх, Боатенг, Хуммельс, Бернат (Рафінья, 46) - Відаль (Родрігес, 36), Хаві Мартінес, Тіаго - Мюллер, Левандовскі, Рібері (Роббен, 79)

Попередження: Корреа, Пісарро - Рібері, Бернат, Мюллер