Відбулися перші матчі півфіналу Ліги Європи

27 квітня 2018, 00:48

В рамках перших поєдинків півфіналу Ліги Європи Арсенал в домашніх стінах зіграв внічию 1:1 із Атлетіко, а Марсель на своєму полі переміг Зальцбург 2:0.

Атлетіко залишився в меншості вже на 10-й хвилині, коли за два попередження був вилучений захисник Шиме Врсалько. Але забити Арсеналу вдалося тільки під кінець години гри - після подачі Джека Вілшира м'яч головою забив Александр Ляказетт.

Іспанська команда проявила характер і зуміла домогтися нічийного результату в нерівних складах. Це Антуан Грізманн опинився один на один із воротарем Давідом Оспіною, скориставшись помилкою Лорана Косельни, та відправив снаряд у сітку.

У паралельному матчі Марсель зумів відзначитися під кінець першої чверті години, коли автором гола став Флоріан Товен після навісу від Дімітрі Пайєта. Збільшити свою перевагу господарям вдалося на 63-й хвилині за допомогою контратаки, яку після передачі від того ж Пайєта результативним ударом завершив Клінтон Н'Жьє.

Матчі-відповіді будуть проведені через тиждень, 3 травня.

Арсенал - Атлетіко 1:1
Голи: Ляказетт, 61 - Грізманн, 82

Марсель - Зальцбург 2:0
Голи: Товен, 15, Н'Жьє, 63

Раніше в перших матчах півфіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль крупно переграв Рому з рахунком 5:2 на своєму полі, а Реал переміг Баварію на виїзді з результатом 2:1.