Відбулися перші матчі плей-офф відбору на ЧС-2018

9 листопада 2017, 23:38
Сьогодні, 9 листопада, пройшли перші стикові поєдинки в рамках відбору на ЧС-2018

Недавній суперник збірної України, збірна Хорватії, вдома комфортно перемогла Грецію.

Хорвати активно взялися за справу - ще в першому таймі вони забезпечили собі комфортну перевагу в рахунку, забивши три голи, на які греки змогли відповісти лише одним м'ячем Папастатопулоса. За хорватів відзначилися Модріч, екс-нападник Дніпра Калініч та Іван Перішич.

У другому таймі Хорватія зміцнила свою перевагу - на 49-й хвилині відзначився Крамаріч.

Хорватія - Греція 4:1

Голи: Модріч, 13 (пен.), Калініч, 19, Перішич, 33, Крамаріч, 49 - Папастатопулос, 30.

Попередження: Карнезіс, Зека, Бакасетас

У паралельному матчі збірна Північної Ірландії вдома мінімально поступилася Швейцарії. Єдиний гол в матчі забив захисник Мілана Рікардо Родрігес, реалізувавши 11-метровий на 49-й хвилині.

Північна Ірландія - Швейцарія 0:1

Гол: Родрігес, 58 (пен.)

Попередження: Еванс - Шер

Нагадаємо, Україна не змогла вийти в стикові поєдинки, поступившись Хорватії в домашньому поєдинку з рахунком 0:2.