Відбувся перший матч ЧС-2018

14 червня 2018, 19:57

Збірна Росії розгромила Саудівську Аравію в першому матчі чемпіонату світу-2018, який приймає РФ.

Росія потужно розпочала поєдинок, хоча віддала м'яч супернику і зробила ставку на контратаки. В одній з них на початку матчу був зароблений кутовий, який привів до голу. На 12-й хвилині Олександр Головін навісив на дальню штангу, а Юрій Газінський відправив м'яч у сітку, ставши автором першого гола чемпіонату.

Після взяття воріт картина гри не змінилась, і до перерви Росія подвоїла перевагу. Денис Черишев, який замінив в середині тайму травмованого Алана Дзагоєва, отримав м'яч у штрафному майданчику суперника, прибрав двох опонентів і вколотив його у верхній ближній кут.

У другому таймі Росія могла втратити переможний результат тільки сама. Саудівська Аравія мала кілька небезпечних моментів, але використати їх не змогла. Росія свої шанси реалізувала. Форвард тульського Арсеналу Артем Дзюба, лише вийшовши на заміну, першим же дотиком забив гол. Другу результативну передачу в цьому матчі на свій рахунок записав Головін. Уже в компенсований час Росія забила ще двічі. Черишев шведою відправив м'яч у сітку і оформив дубль, а Головін забив зі штрафного і встановив остаточний рахунок в матчі.

5:0 - Росія обіграла записного аутсайдера групи А, але результат потрапляння команди Станіслава Черчесова в плей-офф, багато в чому, буде вирішуватися в другому турі, в якому вона зіграє проти Єгипту.

Росія - Саудівська Аравія 5:0
Голи: Газінський, 12, Черишев, 43, 90+1, Дзюба, 71, Головін, 90+5

Росія: Акінфєєв - Жирков, Ігнашевич, Кутепов, Фернандес - Зобнін, Газінський - Головін, Дзагоєв (Черишев, 24), Самедов (Кузяєв, 64) - Смолов (Дзюба, 70)

Саудівська Аравія: Аль-Маюф - Аль-Шахрані, Ос. Хавсаві, Ом. Хавсаві, Аль Бурайк - Аль-Шехрі (Бахбір, 72), Аль-Джассім, Аль-Фараж, Отайф (Аль-Муваллад, 64), Аль-Давсарі - Аль-Сахлаві (Асірі, 84)

Попередження: Головін - Аль-Джассім

Чемпіонат світу з футболу 2018 року пройде в Росії з 14 червня по 15 липня. Мундіаль вперше проводиться в Росії і в Східній Європі в цілому.

Раніше міністр спорту України Ігор Жданов звернувся до своїх світових колег із закликом бойкотувати ЧС-2018.