Відбувся перший матч півфіналу Барселона - Реал в Кубку Іспанії

7 лютого 2019, 01:34

У першому поєдинку півфіналу Кубка Іспанії Барселона і Реал не виявили сильнішого, зігравши внічию 1:1.

Перший тайм, в цілому, залишився за гостями, які вийшли вперед уже на 6-й хвилині. Це Вінісіус Жуніор пройшов зліва та зробив подачу на дальню стійку, де Карім Бензема в дотик скинув м'яч на лінію воротарського, звідки Лукас Васкес пробив точно в сітку.

Барселона могла відігратися ще до перерви, коли Іван Ракітіч влучив у поперечину, але добилася свого в другому таймі - це Малком застав зненацька воротаря Реала Кейлора Наваса.

Отриманий в результаті забитого м'яча імпульс не допоміг господарям розвинути успіх, так само як цьому не сприяв і вихід на поле Ліонеля Мессі, незважаючи на його активні та часом гострі дії.

У підсумку суперники розійшлися миром 1:1. Поєдинок-відповідь відбудеться на полі Реала 27 лютого.

Барселона - Реал 1:1
Голи: Малком, 57 - Васкес, 6

Барселона: тер Штеген - Семеду, Піке, Ленгле, Альба - Ракітіч (Відаль, 63), Бускетс, Артур - Малком (Аленья, 76), Суарес, Коутіньо (Мессі, 64)

Реал: Навас - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело - Модріч, Льоренте (Каземіро, 63), Кроос - Васкес (Асенсіо, 84), Бензема, Вінісіус (Бейл, 64)

Попереджені: Семеду, Суарес, Альба, Відаль - Рамос

Повідомлялося, що Ліонель Мессі ризикував пропустити матч через спазм, отриманий в матчі чемпіонату Іспанії проти Валенсії.