Динамо — Шахтар. Відео голів і огляд матчу

10 серпня 2019, 19:19

У 3-му турі української Прем'єр-лізі Динамо поступилося Шахтарю на своєму полі з рахунком 1:2.

Господарі пропустили перший м'яч у середині першого тайму. Простріл Манора Соломона знайшов у чужій штрафній Жуніора Мораеса, який забив п'ятою.

Наприкінці першого тайму київській команді вдалося відігратися, коли дальній удар Дениса Гармаша змусив помилитися Андрія П'ятова: той парирував м'яч на Жерсона Родрігеса, який забив свій дебютний м'яч за Динамо.

На 65-й хвилині Шахтарю вдалося знову вийти вперед. Марлос розібрався з Карлосом де Пеною та за допомогою рикошету від Віталія Миколенка влучив у ближній кут.

У час, що залишився скоріше гості могли зміцнити свою перевагу, ніж господарі - зрівняти рахунок. Варто виділити момент Дентіньо, який не влучив у порожній кут воріт.