Півзахисник Динамо гольовим пасом допоміг своїй збірній перемогти у матчі молодіжного Євро — відео

20 червня 2019, 23:45

Півзахисник Динамо Міккель Дуелунд віддав гольову передачу у матчі молодіжного чемпіонату Європи (U-21) Данія — Австрія (3:1).

Дуелунд вийшов на поле на 88-й хвилині, а уже через 5 хвилин віддав чудову передачу зі своєї половини поля і вивів партнера по команді Андреаса Ольсена на ударну позицію, який забив третій м’яч у ворота австрійців.

Данія набрала перші три очки у групі В і завдяки більшій кількості голів випереджає Австрію і займає друге місце. Лідером квратету є збірна Німеччини.

У минулому сезоні української Прем'єр-ліги Дуелунд зіграв за Динамо 9 матчів, у яких забив один гол та віддав одну гольову передачу.

Наприкінці серпня 2018 року Міккель Дуелунд підписав контракт з київським Динамо, куди перебрався з данського Мідтюлланда.