Чемпіонат Італії. Аталанта Малиновського зрівнялася з лідером, Ювентус перервав серію невдач — відео

2 жовтня, 23:34
Ювентус вперше виграв у Серії А за останні чотири матчі (Фото:REUTERS/Massimo Pinca)

Аталанта українця Руслана Малиновського за підсумками 7-го туру італійської Серії А зрівнялася з лідером чемпіонату Наполі.

Бергамаски на своєму полі здобули непросту перемогу над Фіорентиною. Малиновський розпочав зустріч на лаві запасних. На полі він з'явився на 74-й хвилині за рахунку 1:0 на користь своєї команди.

Туринський Ювентус перервав серію із трьох матчів без виграшів, розгромивши вдома Болонью.

З інших матчів варто відзначити впевнену перемогу римського Лаціо над Спецією.

Результати матчів:

Лаціо — Спеція 4:0
Голи: Цакканьї, 12, Романьолі, 24, Мілінкович-Савич, 61, 90+1
Нереалізований пенальті: Іммобіле, 3 (Лаціо)

Лечче - Кремонезе 1:1
Голи: Стрефецца, 42 (з пен.) - Чіофані, 19  пен.)

Сампдорія - Монца 0:3
Голи: Пессіна, 11, Капрарі, 67, Сенсі, 90+4

Сассуоло - Салернітана 4:0
Голи: Льоренте, 12, Пінамонті, 39 (з пен.), Торстведт, 53, Харруї, 76, Антісте, 90+1

Аталанта - Фіорентина 1:0
Гол: Лукман, 59

Ювентус - Болонья 3:0
Голи: Костич, 24, Влахович, 59, Мілик, 62

terrikon.com

Напередодні Рома перемогла Інтер, а Наполі зберіг лідерство у чемпіонаті Італії.

Редактор: Євген Нещерет