Динамо ще раз поступилося Вільярреалу та припинило виступи в Лізі Європи

18 березня 2021, 23:48

Динамо програло Вільярреалу 0:2 в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи та слідом за Шахтарем із загальним рахунком 0:4 вилетіло з турніру.

Господарі поля могли вийти вперед вже на 9-й хвилині, коли Бакка відгукнувся на закид із глибини поля, але, перебуваючи під кутом, пробив вище воріт.

Гості ненадовго врятувалися від голу, адже незабаром були змушені пропустити. Це Морено ударом головою вразив кут рамки Бущана після навісу з правого флангу.

Відповісти супернику Динамо не вдалося, а вже на 36-й хвилині Вільярреал подвоїв свою перевагу після втрати м’яча в своєму штрафному — відзначився той же Морено.

Київський клуб мав шанс звести відставання до мінімуму на початку другого тайму, але після зрізки Альбіоля в свої ворота його виручив воротар Асенхо.

У час, що залишився швидше Вільярреал був ближче до того, щоб забити ще, ніж Динамо — щоб скоротити рахунок.

Вільярреал — Динамо 2:0 (перший матч — 2:0)

Голи: Морено, 13, 36