Став відомий перший фіналіст Ліги чемпіонів

3 травня, 23:50
Ліверпуль зіграє з переможцем пари Реал — Манчестер Сіті (Фото:REUTERS/Pablo Morano)

Ліверпуль переміг на виїзді Вільярреал з рахунком 3:2 та за підсумками двох матчів став першим фіналістом Ліги чемпіонів.

Вільярреал відкрив рахунок уже на 3-й хвилині завдяки влучному удару Діа, а під кінець першого тайму Кокелен подвоїв перевагу іспанського клубу та зрівняв рахунок за підсумками двох матчів.

Вільярреал був близьким до сенсації, проте у другому таймі не зумів розвинути свою перевагу, а після першого пропущеного голу посипався та пропустив ще двічі, поступившись у підсумку 2:3.

Другий фіналіст визначиться завтра, 4 травня, у матчі Реал — Манчестер Сіті.

Перший матч між цими командами завершився з рахунком 4:3 на користь англійського клубу.

Вільярреал — Ліверпуль 2:3 (перший матч — 0:2)
Голи: Діа, 3, Кокелен, 41 — Фабіньо, 62, Діас, 67, Мане, 74
Вилучення: Капу, 86 (Выльярреал)

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 28 травня в Парижі на стадіоні Стад-де-Франс замість петербурзької Газпром-Арени через напад Росії на Україну.