Визначились усі учасники 1/8 фіналу Кубка України з футболу - відео

26 вересня 2018, 21:28

Сьогодні, 26 вересня, відбулись дев'ять матчів третього попереднього раунду Кубка України з футболу, за підсумками яких визначились усі учасники 1/8 фіналу.

На цій стадії припинили боротьбу одразу два клуби української Прем'єр-ліги. Але, якщо Олександрія вилетіла від одеського Чорноморця, який також представляє УПЛ, то Арсенал-Київ поступився клубу з Другої ліги - Черкащині-Академії. До того ж, київський клуб до 82-ї хвилини вів у рахунку 2:0, але пропустив швидкі два м'ячі, після чого у овертаймі пропустив ще раз - 2:3.

Доволі несподівано друголіговий Калуш завдяки голу в овертаймі вибив Металіст-1925. Крім Черкащини-Академії та Калуша до 1/8 фіналу Кубка України пробились ще два представники Другої ліги: Минай вдома переміг Миколаїв з рахунком 3:1, а Гірник з Кривого Рогу на виїзді був сильнішим за вінницьку Ниву - 0:1.

Кристал - Десна - 2:3

Голи: Барладим, 76, Брижчук, 90+4 - Д. Фаворов, 52, Волков, 60, Хльобас, 81

Мир - Інгулець - 0:3

Голи: Козак, 30, Коваленко, 75, Хучбаров, 90+5

Калуш - Металіст-1925 - 1:0

Гол: Книш, 116

Нива В - Гірник - 0:0 (серія пенальті - 3:4)

Голи: Кравченко, 20, Чичиков, 63 - Зінкевич, 85

Зірка - Олімпік - 1:1 (серія пенальті - 4:5)

Голи: Кондраков, 87(пен) - Політило, 38

Чорноморець - Олександрія - 3:0

Голи: Чорній, 43 (пен), 83, Коваль, 74

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

З наступної стадії стартують команди, які згідно з рейтингом на початку сезону займали 1-6 місця: Шахтар, Динамо, Зоря, Ворскла, Маріуполь та ФК Львів.

Жеребкування 1/8 фіналу Кубка України відбудеться в п'ятницю, 28 вересня.

Раніше у 1/8 фіналу Кубка України пробились Карпати, які на виїзді розгромили Суми - 0:3.