Визначились усі учасники чвертьфіналу Кубка України — відео

30 жовтня 2019, 22:40

Окрім матчу Динамо — Шахтар відбулись ще сім матчів 1/8 фіналу Кубка України.

Першоліговий Минай під керівництвом екс-гравця Шахтаря Василя Кобіна вибив з розіграшу учасника Прем'єр-ліги Львів, впевнено обігравши його з рахунком 2:0.

У чвертьфінал пробився і клуб, який виступає у Другій лізі України. Ним став Альянс, який у результативному матчі здолав Гірник-Спорт з рахунком 5:3. Число щасливчиків поповнив і минулорічний фіналіст Кубка Інгулець, який вибив Дніпро-1, обігравши його 2:1.

У ще одному центральному матчі цієї стадії Олександрія в серії пенальті вибила Зорю. Основний час завершився з рахунком 1:1. Також драматичну перемогу здобув і Маріуполь, який на останніх хвилинах забив переможний голу ворота Олімпіка.

Також перемоги святкували Ворскла та Десна, які вибили з турніру Колос та Миколаїв відповідно.

Таким чином, у чвертьфіналі Кубка України зіграють: Маріуполь, Десна, Минай, Інгулець, Ворскла, Альянс, Олександрія та Динамо, яке обіграло Шахтар 2:1.

Альянс — Гірник-Спорт — 5:3
Голи: Загинайлов, 10, 35, 54, Гаврась, 49, Дугієнко, 71 — Кравчук, 22, Збунь, 59, Лиховідько, 90+3

Олександрія — Зоря — 1:1 (5:4 пен.)
Голи: Стецьков, 79 — Лєднєв, 29

У матчі 1/8 фіналу Кубка України Динамо на своєму полі з рахунком 2:1 обіграло Шахтар і вийшло в наступний раунд.