Визначилися фіналісти клубного ЧС з футболу - відео

15 грудня 2016, 15:07
Іспанський Реал зіграє у вирішальному матчі клубного чемпіонату світу з футболу проти японської Касіми Антлерс після того, як обіграв мексиканську Америку з рахунком 2:0 у півфіналі турніру, який проходить в Японії

Нульовий результат тримався до самого кінця першого тайму, доки на 45+2-й хвилині мадридський клуб не вийшов уперед. Це Карім Бензема скористався передачею Тоні Крооса та відкрив рахунок.

З аналогічним сценарієм пройшла друга половина поєдинку. В доданий до основного час Кріштіану Роналду забив другий м'яч команди - гольовий пас у свій актив записав Хамес Родрігес.

Фінал між Реалом і Касімою Антлерс відбудеться у неділю, 18 грудня, о 12.30 за київським часом.

Напередодні японська команда стала першим фіналістом клубного чемпіонату світу з футболу після перемоги над колумбійським Атлетіко Насьональ, здобути яку їй допоміг забитий пенальті, призначений після перегляду відеоповтору арбітром.

Клубний чемпіонат світу проводиться за участю кращих команд своїх Конфедерацій (Азії, Африки, Європи, Океанії, Північної та Південної Америки), а також - чемпіона країни-господарки турніру за підсумками року. Цьогорічний турнір - перший під егідою ФІФА, де у головного судді є відеопомічники.

Виступити на КЧМ-2016 отримали право: Чонбук Хьонде Моторс (Корея), Мамелоді Сандаунз (ПАР), Реал (Іспанія), Окленд Сіті (Нова Зеландія), Америка (Мексика), Атлетіко Насьональ (Колумбія) та Касіма Антлерс (Японія).

Переможцем попереднього розіграшу першості в 2015 році стала іспанська Барселона.