Визначилися нові учасники групового етапу Ліги чемпіонів

29 серпня 2018, 00:56

Грецький АЕК, швейцарський Янг Бойз і нідерландський Аякс пробилися до групового етапу Ліги чемпіонів.

Після гостьової перемоги над угорським Віді з рахунком 2:1 АЕК влаштовувала навіть мінімальна поразка, проте команда зіграла внічию 1:1.

Більш того, саме господарі відкрили рахунок на початку другого тайму, коли з пенальті відзначився Петрос Мандалос. На 57-й хвилині Лоїк Него відновив рівновагу, але забити такий потрібний другий м'яч гостям не вдалося.

Янг Бойз у першому матчі на своєму полі задовольнився нічиєю 1:1 проти хорватського Динамо Загреб, а вже на сьомій хвилині ще більше погіршив свої шанси на успіх після точного удару Ізета Хайровича.

Гостям знадобилося більше години гри, щоб відновити рівновагу, і всього дві хвилини - щоб вийти вперед: дублем відзначився Гійом Оаро - 2:1.

Київське Динамо не змогло обіграти амстердамський Аякс у раунді плей-оф Ліги чемпіонів і за сумою двох матчів з рахунком 1:3 припинило боротьбу в найпрестижнішому футбольному турнірі Європи.