Визначилися перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

8 березня 2017, 00:00
Баварія і Реал у других матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів обіграли Арсенал і Наполі відповідно і пробилися до чвертьфіналу турніру

Після поразки з рахунком 1:5 у першій грі у Арсенала були примарні шанси на вихід у наступну стадію турніру, однак гол Тео Уолкотта вже на 20-й хвилині матчу подарував "канонірам" шанси на порятунок.

Однак на початку другого тайму лондонці залишилися в меншості після видалення Косьєльни, чим Баварія відразу скористалася. Левандовскі з пенальті вирівняв рахунок на табло, через 13 хвилин Роббен вивів мюнхенців вперед.

Після цього Арсенал остаточно посипався і пропустив ще тричі: дубль на свій рахунок записав Артуро Відаль, ще один м'яч забив Дуглас Коста.

5:1 і 10:2 за сумою двох матчів на користь Баварії - Арсенал знову не зміг подолати рубіж 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Арсенал - Баварія 1:5 (перший матч - 1:5)

Голи: Уолкотт, 20 – Левандовскі, 55 (з пенальті), Роббен, 68, Дуглас Коста, 78, Відаль, 80, 85

Арсенал: Оспіна, Мустафі, Монреаль, Бельєрін, Косьєльни, Окслейд-Чемберлен, Джака, Уолкотт, Ремзі (Коклен, 72), Санчес (Перес, 73), Жиру (Озіл, 72)

Баварія: Нойєр, Хуммельс, Алаба, Рафінья, Мартінес, Хабі Алонсо, Відаль, Алькантара (Кімміх, 79), Роббен (Дуглас Коста, 71), Рібері (Саншеш, 79), Левандовскі

Попередження: Уолкотт, Косьєльни, Окслейд-Чемберлен, Джака - Алаба, Мартінес

Вилучення: Косьєльни

Реал також у другому матчі обіграв Наполі з ідентичним рахунком, що і в першій грі, хоча сценарії матчів вийшли кардинально різними. У повторній грі неаполітанці з перших хвилин почали атакувати ворота Наваса і відкрили рахунок у середині першого тайму. На 24-й хвилині Гамшик вивів на удар Мертенса, той першим дотиком прийняв м'яч, а другим з лівої ноги послав м'яч у дальній кут воріт Наваса.

У другому таймі Реал зміг перевернути все з ніг на голову протягом шести хвилин. Обидва рази мадридцям допомогли кутові. На 52-й хвилині Кроос виконав подачу, а Рамос у штрафному перевисів в повітрі Альбіоля і кивком голови відправив м'яч у дальній кут воріт Наполі.

Через шість хвилин Рамос оформив дубль. На цей раз після навісу Крооса Рамос виграв верх у Хюсая і рикошетом від голови Мертенса забив м'яч у ближній кут.

На цьому вся інтрига в протистоянні була знята, хоча Наполі і намагався зрівняти рахунок. Вже в компенсований час Реал забив третій м'яч у ворота Рейни. Після контратаки Реала іспанець впорався з першим ударом Роналду у ближній кут, але на добиванні Мората розстріляв порожні ворота.

3:1 і 6:2 за сумою двох матчів - Реал не без труднощів пробився у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Наполі - Реал 1:3

Голи: Мертенс, 24 — Рамос, 51, 57, Мората, 90+1

Наполі: Рейна — Хюсай, Альбіоль, Кулібалі, Гулам — Аллан (Рог, 55), Діавара, Гамшик (Зьєлінскі, 75) — Кальєхон, Мертенс, Інсіньє (Мілік, 70)

Реал: Навас — Карвахаль, Рамос, Пепе, Марсело — Каземіро, Кроос, Модріч (Іско, 80) — Бейл (Васкес, 68), Бензема (Мората, 77), Роналду

Попередження: Аллан, Діавара