Визначилися усі чвертьфіналісти Ліги Європи

17 березня 2017, 00:24
Завершилися матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

Манчестер Юнайтед на домашньому полі обіграв російський Ростов — 1:0. Голом відзначився Хуан Мата після гольової передачі Златана Ібрагімовича. Гості могли перевести гру в екстра-тайми, але воротар МЮ Серхіо Ромеро врятував свою команду на останній хвилині матчу після небезпечного удару зі штрафного.

Манчестер Юнайтед – Ростов 1:0 (1:1)
Гол: Мата, 70

Манчестер Юнайтед: Ромеро, Валенсія, Байллі, Смоллінг, Блінд (Джонс, 64), Мата, Еррера, Мхітарян, Погба (Феллаїні, 48), Рохо, Ібрагімович.

Ростов: Медведєв, Навас, Кудряшов, Терентьєв, Мевля, Препелице (Девіч, 79), Байрамян (Кірєєв, 82), Єрохін, Нобоа, Полоз, Азмун (Бухаров, 62)

Шальке українського півзахисника Євгена Коноплянки пройшов Боруссію Менхенгладбах. Команди зіграли матч з рахунком 2:2. Шальке пройшов по забитим голам на виїзді (перша гра 1:1). Коноплянка не потрапив у заявку свого клубу на цю гру.

Результати інших матчів:

Рома – Ліон 2:1 (2:4)
Голи: Строотман, 17, Тузар, 60 (автогол) - Діакабі, 16

Андерлехт – АПОЕЛ 1:0 (1:0)
Гол: Ачімпонг, 65

Боруссія М – Шальке 2:2 (1:1)
Голи: Крістенсен, 26, Дауд, 45 — Горетцка, 54, Бенталеб, 68 (з пенальті)

Аякс – Копенгаген 2:0 (1:2)
Голи: Траоре, 23, Дольберг, 45 (з пенальті)

Таким чином, до чвертьфіналу Ліги Європи вийшли: Бешикташ, Генк, Сельта, Андерлехт, Аякс, Шальке, Манчестер Юнайтед і Ліон.

Жеребкування1/4 фіналу відбудеться 17 березня.

Раніше визначились чвертьфіналісти Ліги Чемпіонів.