Визначилися всі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

15 березня 2017, 23:56
Монако обіграв Манчестер Сіті в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а Атлетіко пройшов Байєр

Драматичний матч відбувся в Монако. Місцевий клуб обіграв з рахунком 3:1 Манчестер Сіті, що дозволило колективу святкувати прохід в чвертьфінал Ліги чемпіонів за правилом виїзного гола — 6:6 за сумою матчів.

Вирішальний гол монегаски забили в кінцівці зустрічі, тим самим залишивши лише один англійський клуб у Лізі чемпіонів — Лестер.

МонакоМан Сіті 3:1 (6:6)
Голи: Мбаппе, 8, Фабіньо, 29, Бакайоко, 77 – Сане, 72

Монако: Субашич — Сідібе, Раджі (Траоре, 70), Жемерсон, Менді — Фабіньо, Бакайоко, Лемарен — Бернарду Сілва, Жермен, Мбаппе (Моутіньо, 81)

Манчестер Сіті: Кабальєро — Санья, Стоунз, Коларов, Кліши (Іхеаначо, 85) — Стерлінг, Фернандіньо, Давід Сілва — Де Брюйне, Агуеро, Сане

Попередження: Бакайоко, Жермен – Стерлінг, Санья, Де Брюйне

Атлетіко вдома зіграв внічию з Байєром з рахунком 0:0, перемігши німців за сумою матчів з рахунком 4:2.

Атлетіко — Баєр 0:0 (4:2)

Атлетіко: Облак — Врсалько, Хіменес, Годін, Лукас — Сауль, Партїєю, Коке, Феррейра-Карраско (Савич, 72) — Корреа (Гайтан, 65), Грізманн

Байєр: Лено — Хільберт, Едвай, Драгович, Вендел — Брандт (Бейлі, 78), Баумгартлінгер, Кампль, Белларабі — Фолланд (Арангіс, 87), Чічаріто (Мехмеді, 82)

Попередження: Едвай, Баумгартлінгер — Хіменес, Гайтан

Таким чином, у чвертьфіналі Ліги чемпіонів зіграють Реал, Барселона, Атлетіко, Лестер, Баварія, Боруссія Д, Монако і Ювентус.