Визначилися всі учасники чвертьфіналу Ліги Європи

16 березня 2018, 00:23

15 березня були зіграні поєдинки 1/8 фіналу Ліги Європи.

З самої "яскравої" пари 1/8 Ліги Європи переможцем вийшов Арсенал, який впевнено пройшов Мілан із загальним рахунком 5:1. Хоча у багатьох виникли питання з приводу суддівства в цьому матчі.

В цілому, гра в Лондоні проходила на досить високих швидкостях, але Арсенал краще користувався своїми моментами, а також помилками суперників.

Першими рахунок відкрили саме гості - Хакан Чалханоглу забив хорошим ударом метрів з 30-ти. Вже на 39-й хвилині рахунок став 1:1 - Данні Уелбек реалізував пенальті. На 71-й хвилині Джанлуїджі Доннарума, здавалося, взяв удар Джакі, але примудрився відбити м'яч у протилежний кут воріт. А на 86-й хвилині крапку поставив все той же Уелбек.

Боруссія не змогла забити Ред-Булл Зальцбургу, і тому теж вилетіла з поточного розіграшу Ліги Європи.

Спортинг на виїзді впорався з Вікторією Пльзень - тут справа дійшла навіть до додаткового часу, а вирішальний гол на 105-й хвилині забив Батталья. Варто відзначити, що гравці Спортинга все могли вирішити ще на останній хвилині основного часу, але Баст Дост не реалізував пенальті.

Атлетік без шансів поступився Марселю. Французи змогли заволодіти перевагою в два голи, перш ніж Атлетік забив свій перший гол в протистоянні, який в підсумку так і залишився єдиним. 5:1 за сумою двох матчів і Марсель йде далі...

...На відміну від іншого французького клубу, Ліона, який досить несподівано поступився московському ЦСКА. Французи забили два голи, але цього виявилося недостатньо, адже москвичі забили аж три, і, завдяки правилу виїзного гола, проходять далі.

Ще два російські клуби покинули змагання: Зеніт не впорався з РБ Лейпцигом, зігравши внічию, а Локомотив розгромно поступився Атлетіко 1:5.

Результати матчів 1/8 фіналу Ліги Європи:

Локомотив - Атлетіко 1:5 (перший матч 0:3)
Голи: Рибус, 20 - Корреа, 16, Сауль, 47, Торрес, 65, 70, Грізманн, 85

Вікторія - Спортинг Л 2:1 (0:2 в першому матчі)
Голи: Бакош, 6, 64 - Батталья, 105+2

Атлетик - Марсель 1:2 (2:5 за сумою двох матчів)
Голи: Пайє, 38 (пен), Окампос, 52 - Іньякі Вільямс, 74

Зеніт - РБ Лейпциг 1:1 (1:2 в першому матчі)
Голи: Дріуссі, 45+1 - Огустін, 22

РБ Зальцбург - Боруссія Д 0:0 (2:1 в першому матчі)

Арсенал - Мілан 3:1 (перший матч - 2:0)
Голи: Уелбек, 39 (з пенальті), 86, Джака, 71 - Хакан Чалханоглу, 35

Ліон - ЦСКА 2:3 (перший матч 1:0)
Голи: Корне, 58, Маріано, 71 - Головін, 39, Муса, 60, Вернблум, 65

Таким чином, в 1/4 фіналу Ліги Європи вийшли Лаціо, Арсенал, Атлетіко, Спортинг, Марсель, РБ Лейпциг, ЦСКА і РБ Зальцбург.

Раніше Динамо поступилося Лаціо 0: 2 і вилетіло з 1/8 Ліги Європи.