Визначився клубний чемпіон світу з футболу 2018 року

22 грудня 2018, 20:57

Мадридський Реал обіграв у фіналі клубного чемпіонату світу Аль Айн з ОАЕ із рахунком 4:1 і втретє поспіль став найкращим на планеті.

Чемпіон Європи відкрив рахунок на 14-й хвилині, коли Лука Модріч після передачі від Каріма Бензема пробив точно в дальній кут чужих воріт.

До кінця першого тайму королівський клуб міг кілька разів подвоїти свою перевагу, але домігся цього після перерви. Це на наприкінці години гри вдалося Маркосу Льоренте пострілом з льоту після кутового.

На 78-й хвилині рахунок став 3:0 після того, як Серхіо Рамос пробив точно в сітку ударом головою після ще одного стандарту з кута поля.

На 86-му обороті секундної стрілки Аль Айн скоротив відставання завдяки голу Цукаси Сіотані, але в доданий час Ях'я Надер відправив м'яч у власні ворота після удару Вінісіуса Жуніора.

Реал - Аль Айн 4:1
Голи: Модріч, 14, Льоренте, 60, Рамос, 78, Надер, 90+1 (автогол) - Сіотані, 86

Реал: Куртуа - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело - Модріч, Льоренте (Каземіро, 82), Кроос (Себальос, 71) - Васкес (Вінісіус, 84), Бензема, Бейл

Аль-Айн: Есса - Ахмад (Мохаммед, 64), Ахмед, Файез, Сіотані - Мохамад, М. Абдулрахман (А. Абдулрахман, 67), Думбія - Ель Шахат, Кайо - Берг (Надер, 75)

Попереджений: Рамос

Третє місце в клубному чемпіонаті світу зайняв чемпіон Південної Америки, аргентинський Рівер Плейт, який переміг чемпіона Азії, японську Касіма Антлерз, з рахунком 4:0.

Реал із рахунком 3:1 переміг кращу команду Азії Касіму Антлерз у півфіналі клубного чемпіонату світу.