Визначився переможець у манчестерському дербі, Арсенал і Челсі втратили очки. Результати матчів чемпіонату Англії - відео

11 листопада 2018, 20:46

Відбулись матчі 12 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Менчестер Сіті в дербі переміг Манчестер Юнайтед. "Містяни" відкрили рахунок уже на 12-ій хвилині - відзначився Давід Сільва, який розстріляв ворота Манчестер Юнайтед з близької відстані.

На початку другого тайму господарі подвоїли перевагу. Серхіо Агуеро зіграв "у стінку" з Ріядом Марезом і аргентинець завершив комбінацію влучним ударом у ближній кут. На 58-ій хвилині нападник гостей Антоні Марсьяль точним ударом з пенальті відновив інтригу в матчі, але Сіті наприкінці матчу забив третій м'яч та поставив крапку в матчі.

Лондонський Челсі несподівано втратив очки в матчі з Евертоном, зігравши 0:0. У Лондоні відбулась ще одна сенсація - Арсенал на власному полі не зміг перемогти Вулверхемптон. Більше того, "каноніри" були близькі до поразки, але за чотири хвилини до кінця зустрічі Генріх Мхітарян врятував лондонців, зрівнявши рахунок.

Ліверпуль завдяки голам Мрхаммеда Салаха та Джердана Шакірі обіграв Фулхем та не відпустив Манчестер Сіті у великий відрив. Мерсисайдці відстають від "містян", які лідирую в чемпіонаті, лише на два очки.

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед - 3:1
Голи
: Д. Сільва, 12, Агуеро, 48, Гюндоган, 86 - Марсьяль, 58 (пен)

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Стоунз, Ляпорт, Менді - Б. Сілва, Фернандіньо, Д. Сілва (Фоден, 90+2) - Стерлінг, Агуеро (Гюндоган, 75), Марез (Сані, 62)

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Янг, Смоллінг, Лінделеф, Шоу - Еррера (Мата, 73), Феллаїні, Матіч - Лингард (Лукаку, 57), Рашфорд (Санчес, 73), Марcьяль

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Англії Арсенал зіграв унічию з Ліверпулем (1:1), а Манчестер Юнайтед обіграв Борнмут (2:1).