Визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів

9 травня 2017, 23:36
У матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів Ювентус переміг Монако з рахунком 2:1 і за сумою двох зустрічей з результатом 4:1 вийшов до фіналу турніру

Перші 10 хвилин поєдинку для господарів вийшли невдалими. Спершу у стійку їх воріт потрапив нападник гостей Кіліан Мбаппе, а потім отримав травму центральний півзахисник Самі Хедіра.

Тим не менш, туринська команда тримала гру під контролем і зуміла відзначитися на 33-й хвилині. Ювентус розіграв швидку контратаку, наприкінці якої Маріо Манджукіч з другої спроби переграв Даніеля Субашича після того, як його перший удар з подачі Дані Алвеша парирував воротар.

На перерву суперники пішли за рахунку 2:0. Дані Алвешу вдався класний удар з-за меж штрафного Монако, після якого м'яч потрапив у сітку.

У другому таймі підопічні Массіміліано Алегрі мали шанси збільшити свою перевагу, але замість цього пропустили м'яч у свої ворота. Це Мбаппе скористався прострілом від партнера і звів відставання у матчі до мінімуму.

У час, що залишився, забити швидше могли господарі, ніж гості, тому рахунок 2:1 протримався до фінального свистка.

Ювентус вдруге за три роки вийшов до фіналу Ліги чемпіонів. У вирішальному поєдинку єврокубка в 2015 році італійська команда поступилася Барселоні. Суперник туринців у фіналі ЛЧ нинішньої кампанії визначиться в матчі Атлетіко - Реал, який відбудеться 10 травня. У першій грі на своєму полі Реал виграв з рахунком 3:0.

Ювентус - Монако 2:1
Голи: Манджукіч, 33, Дані Алвеш, 44 - Мбаппе, 69

Ювентус: Буффон - Барцальї (Бенатья, 85), Бонуччі, К'єлліні - Дані Алвеш, Хедіра (Маркізіо, 10), П'яніч, Алекс Сандро - Дібала (Куадрадо, 54), Манджукіч - Ігуаїн

Монако: Субашич - Глік, Жемерсон, Раджи - Сідібе, Бакайоко (Жермен, 78), Моутіньо, Менді (Фабіньо, 54) - Сілва (Лемар, 70) - Мбаппе, Фалькао

Попереджені: Бонуччі, Манджукіч - Фалькао, Менді